Οι Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι της «Οικολογίας – Πράσινης Λύσης» στην Π.Ε. Θεσσαλονίκης, με Υποψ. Περιφερειάρχη Κεντρικής Μακεδονίας τον Φίλιππο Γκανούλη

Οι Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι της «Οικολογίας – Πράσινης Λύσης» στην Π.Ε. Θεσσαλονίκης είναι:

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

1 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Νηπιαγωγός, Ειδικός Παιδαγωγός
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – Τεχνικός Υπολογιστών
3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Πολιτικός Μηχανικός, Περιφερειακός Σύμβουλος
4 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδ. Υπάλληλος
5 ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ – Επιπλοποιός
6 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – Ηλεκτρολόγος
7 ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ – Ιδ. Υπάλληλος
8 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Ιδ. Υπάλληλος
9 ΒΟΥΤΣΑ ΜΟΡΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ενδυματολόγος
10 ΓΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Ασφαλιστής
11 ΓΚΑΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΛΩΡΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ – Βιολόγος
12 ΓΩΓΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Αρχιτέκτονας, Πρώην Νομαρχιακός Σύμβουλος
13 ΓΩΓΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Φιλόλογος
14 ΔΕΡΜΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Διατροφολόγος
15 ΔΗΜΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΘΩΜΑ – Διερμηνέας Κωφών, Εκπαιδευτικός
16 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδ. Υπάλληλος
17 ΖΑΡΝΤΑΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ – Δρ. Μηχανικός Περιβάλλοντος
18 ΖΗΣΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ – Συνταξιούχος
19 ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – Ιδ. Υπάλληλος
20 ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Τοπογράφος Μηχανικός
21 ΚΑΠΟΥΛΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Πληροφορικός
22 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ – Λογίστρια
23 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Οικονομολόγος, Λογιστής
24 ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Πολιτικός Μηχανικός
25 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ – Ελ. Επαγγελματίας
26 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ – Ιδ. Υπάλληλος
27 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Ιδ. Υπάλληλος
28 ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ – Μάγειρας, Σέφ
29 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ – Επιχειρηματίας
30 ΜΗΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Εκπαιδευτικός
31 ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Χημικός
32 ΝΙΚΟΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ – Δικηγόρος, Θεολόγος
33 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Επιχειρηματίας
34 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – Οικονομολόγος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων
35 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ – Ιδ. Υπάλληλος
36 ΠΕΛΤΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ – Συνταξιούχος
37 ΠΕΧΛΙΒΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – Πολιτικός Μηχανικός
38 ΣΑΜΠΑΧ ΑΜΠΝΤΕΛ ΜΑΛΑ του ΙΜΠΡΑΗΜ – Διερμηνέας
39 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ – Εκπαιδευτικός, Δρ. Αγγλικής Φιλολογίας
40 ΤΕΝΤΟΛΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Εκπαιδευτικός
41 ΤΖΟΓΚΑ ΒΑΣΚΕ του ΜΙΣΤΟΚΛΗ – Εργάτης
42 ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ – Συνταξιούχος Νοσηλεύτρια
43 ΦΑΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Επιχειρηματίας Τουρισμού
44 ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Δημ. Υπάλληλος
45 ΨΩΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ – Εικαστικός
  •  
    14
    Shares
  •  
  •  
  • 14
  •