Στο επιμελητήριο έτοιμοι για εκλογές.

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΣΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ

Υποψήφιοι για τη θέση του προέδρου ο Χρήστος Μέγκλας και ο Βασίλης Καλαϊτζίδης που ηγούνται των ψηφοδελτίων «Ανάπτυξη Ν.Σερρών» και «Επιμελείς Σέρρες», αντίστοιχα

 

 

Έχει «ανάψει» για τα καλά η εκλογική μάχη για τις εκλογές στο Επιμελητήριο Σερρών στις 1,2 και 3 Δεκεμβρίου 2017 από τις οποίες θα προκύψουν ο νέος πρόεδρος το νέο διοικητικό συμβούλιο που θα ηγηθούν του σερραϊκού επιχειρηματικού κόσμου για την επόμενη τριετία. Ήδη κατατέθηκαν οι υποψηφιότητες. Δυο οι υποψήφιοι πρόεδροι, Χρήστος Μέγκλας και Βασίλης Καλαϊτζίδης, δυο και οι συνδυασμοί, «Ανάπτυξη Ν.Σερρών» και «Επιμελείς Σέρρες» .Στο μεταξύ, η  Εκλογική Επιτροπή του Επιμελητηρίου Σερρών ανακοινώνει ότι οι συνταχθέντες, σύμφωνα με τις διατάξεις του Π.Δ 372/1992 -όπως ισχύει σήμερα, προσωρινοί εκλογικοί κατάλογοι για τις εκλογές της 1ης, 2ας και 3ης Δεκεμβρίου 2017 για την ανάδειξη των αιρετών μελών του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Επιμελητηρίου Σερρών, κυρώνονται και θα εκτεθούν επί τρεις (3) συνεχείς ημέρες στο κατάστημα του Επιμελητηρίου ήτοι από την 02-11-2017 ημέρα Πέμπτη μέχρι και την 06-11-2017 ημέρα Δευτέρα και από ώρα 9:00 μέχρι ώρα 15:00. όσοι έχουν αντιρρήσεις κατά των προσωρινών εκλογικών καταλόγων, εντός τριών (3) ημερών από την λήξη της προθεσμίας της έκθεσης αυτών, μπορούν να υποβάλλουν ενστάσεις στην Εκλογική Επιτροπή που θα τις κοινοποιούν με δικαστικό επιμελητή, ήτοι κατά τις ημερομηνίες 07-11-2017 ημέρα Τρίτη, 08-11-2017 ημέρα Τετάρτη και 09-11-2017 ημέρα Πέμπτη και από ώρα 9:00 μέχρι ώρα 15:00.

Σε απόλυτη ετοιμότητα για την εκλογική διαδικασία του Δεκεμβρίου για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβουλίου στο Επιμελητήριο Σερρών

 

Οι 117 υποψήφιοι του συνδυασμού «Ανάπτυξη Ν.Σερρών» με  επικεφαλής το Χρήστο Μέγκλα

 

Τον φάκελο με τις υποψηφιότητες του συνδυασμού “Ανάπτυξη Ν. Σερρών” κατέθεσε ήδη την  Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017, ο Πρόεδρος του Επιμελητηρίου και εκ νέου υποψήφιος με το συνδυασμό “Ανάπτυξη Ν. Σερρών” Χρήστος Μέγκλας, για τις Επιμελητηριακές εκλογές που θα διεξαχθούν αρχές Δεκεμβρίου, συνοδευόμενος από πλήθος φίλων και υποστηρικτών.  Προσερχόμενος στο  Επιμελητηριακό Μέγαρο για την κατάθεση του φακέλου των υποψηφιοτήτων , ο  Χρήστος Μέγκλας σε δηλώσεις  προς τα τοπικά Μ.Μ.Ε. τόνισε: «Είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω πως τον αγώνα των εκλογών για την ανάδειξη της νέας διοίκησης του Επιμελητηρίου θα τον δώσω έχοντας άξιους συναδέλφους στο πλευρό μου. Οι συνάδελφοι που θα συμμετάσχουν στην εκλογική διαδικασία με τον συνδυασμό « Ανάπτυξη Ν. Σερρών», είναι συνολικά 117. Το 80% από αυτούς  είναι νέοι υποψήφιοι και το 20% είναι παλαιοί υποψήφιοι».«Είναι επιχειρηματίες από όλες τις επαγγελματικές ομάδες. Έμποροι, βιοτέχνες, αρχιτέκτονες, μηχανικοί, ασφαλιστικοί σύμβουλοι, ιδιοκτήτες ψητοπωλείων, ιδιοκτήτες συνεργείων αυτοκινήτων και αγρότες. Με μεγάλη ικανοποίηση ανακοινώνω πως οι υποψήφιοι πληρούν αξιόλογα ποιοτικά χαρακτηριστικά με το 50% και πλέον αυτών να είναι απόφοιτοι τριτοβάθμιας εκπαίδευσης» ανέφερε ο κ. Μέγκλας.

 

Οι 117 υποψήφιοι του συνδυασμού «Ανάπτυξη Ν. Σερρών»

ΑΝΑΠΤΥΞΗ Ν. ΣΕΡΡΩΝ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑΚΗ ΚΙΝΗΣΗ

 

Εμπορικό

  1. Αλεξίου Δήμος, Αρχιτέκτονας – Μηχανικός
  2. Αποστολάκης Χρήστος, Εμπόριο Κλιματισμού –Ψυκτικός
  3. Γκανάτσος Χρήστος, Εμπόριο Γεωργικών Εφοδίων –Γεωπόνος
  4. Γούνας Γεώργιος, Αντιπρόσωπος Τροφίμων

5 . Γρένδας Θεοφάνης, Πρατήριο Υγρών Καυσίμων

  1. Γρηγορούδης Απόστολος, Γενικό Εμπόριο –Κουζίνες
  2. Δερέμπεης Κωνσταντίνος, Πωλήσεις Ανταλλακτικών – Ανυψωτικών Μηχανημάτων
  3. Ζαπρίδης Ευστάθιος, Έμπορος Αγροτικών Προϊόντων – Συνεργάτης Προώθησης Προϊόντων Εταιρείας Τροφίμων
  4. Ζλατίνη Μαρία, Τεχνολόγος- Γεωπόνος, Γεωργικά Εφόδια
  5. Κεραμάρης Δημήτριος, Εμπορία Εμφιαλωμένων Νερών
  6. Κομητούδη Παναγιώτα, Ιδιοκτήτρια Πρατηρίου Άρτου
  7. Κουτσαμπασίδης Χρήστος, Εμπόριο Γεωργικών Προϊόντων – Εφοδίων
  8. Μαλάκης Ευάγγελος, Κρεοπωλείο ΜΑΛΑΚΗΣ
  9. Μαυρίδης Μάρκος-Χαράλαμπος, Εμπορία Αυτοκινήτων
  10. Μιλήκος Δημήτριος, Έμπορος –Ιχθυοπωλείο
  11. Μπουδούρης Στέργιος, Εμπορία Ελαστικών , Ζαντών Αυτοκινήτων & Φορτηγών
  12. Νέδος Νικόλαος, Ιδιοκτήτης Εταιρείας Εμπορίας Αυτοκινήτων & Εταιρείας Επεξεργασίας Νερού
  13. Παναγιωτίδου Δέσποινα, Έμπορος Γεωργικών Εφοδίων
  14. Παπουτσής Ιωάννης, Καταστήματα ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ & P&J -Ιδιοκτήτης Κέντρων Διασκέδασης REMEZZO & LIV
  15. Παρασχάκης Γεώργιος, Εμπορία Οικοδομικών Υλικών
  16. Παρίσης Στυλιανός, Ιδιοκτήτης Εργοστασίου Ξυλείας
  17. Πάππος Ευάγγελος, Ιδιοκτήτης επιχείρησης EUROSYS
  18. Πρίσκα Ιουλία Έμπορος, Κατάστημα ΖΙΖΟ
  19. Σαββόπουλος Βασίλειος, Εμπόριο Αγροτικών Προϊόντων
  20. Σιάρκος Γεώργιος, Εμπόριο Γεωργικών Μηχανημάτων – Ιδιοκτήτης SENSO & Yuppieland
  21. Σμάγαδος Βασίλειος, Ιδιοκτήτης Μίνι -Μάρκετ
  22. Σπυριδωνίδης Ιωάννης, Κατάστημα VOGUE-Ιδιοκτήτης Κτηνοτροφικής Μονάδας
  23. Στύλλας Θεοχάρης, Κατάστημα Οπτικών ΣΤΥΛΛΑΣ-Οπτικός
  24. Ταΐρης Γεώργιος, Έμπορος – Χημικός Μηχανικός
  25. Τενεκετζής Θωμάς (Μάκης), Έμπορος –Γεωλόγος
  26. Τσιούδας Ιωάννης, Είδη Υγιεινής
  27. Χατζηδημητρίου Δημήτριος(ΧΑΤΖΗΣ), Έμπορος , Χαλιά–μοκέτες
  28. Χατζής Κωνσταντίνος, Ιδιοκτήτης Μίνι Μάρκετ
  29. Χάψαλης Χρήστος, Ιδιοκτήτης Μίνι Μάρκετ

 

Μεταποίηση

  1. Ανθουλάκης Παναγιώτης, Κατασκευές Αλουμινίου-Σιδηροκατασκευές
  2. Αραμπατζής Νικόλαος, ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ “ΤΟ ΣΕΡΡΑΪΚΟ”
  3. Βαλής Μάριος, Εταιρεία Εμπορίας & Επεξεργασίας Μαρμάρων
  4. Βλαχόπουλος Γεώργιος, Αρτοποιία –Κουλουροποιία «ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ»
  5. Κύρου Γεώργιος, Εργαστήριο Χειροποίητης Μπουγάτσας
  6. Κρουστάλλης Δαμιανός, Βιοτέχνης Επίπλων Εσωτερικού & Εξωτερικού Χώρου
  7. Μπάλλας Παναγιώτης, Εργαστήριο Ζαχαροπλαστικής
  8. Μωραϊτίδης Μιχαήλ, Βιοτέχνης –Κατασκευαστής Επίπλου
  9. Παπαπαναγιώτου Κωνσταντίνος, Δ/νων Σύμβουλος Εταιρείας Απορρυπαντικών FLOS ABEEA
  10. Πράμας Ιωάννης, Ιδιοκτήτης Τυπογραφείου
  11. Πουρνάρης Δημήτριος, Είδη Επιπλοποιίας –Κιγκαλερίας
  12. Ρήγας Δημήτριος, Λογιστής –Φοροτεχνικός
  13. Τριανταφυλλίδης Θεόδωρος, Λογιστικό γραφείο -Κατασκευή Ενδυμάτων
  14. Τριανταφύλλου Διονύσιος, Εκδότης Εφημερίδας Η ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΒΙΣΑΛΤΙΑΣ –Τυπογραφείο
  15. Τσακνίδου Δοκτίνη, Καφεκοπτείο – Εμπόριο Καφέ
  16. Χατζηγαβριήλ Δέσποινα, Δ/νων Σύμβουλος στην Τεχνική Εταιρεία ΟΡΙΖΩΝ ΑΤΕ -Πολιτικός Μηχανικός
  17. Χατζηδάφνης Δημήτριος, Εμπόριο Ξυλείας- Μεταφορές
  18. Χαραλαμπόγλου Γεώργιος, Επιχειρηματίας Παραγωγής Οίνου

 

A/A-Υπηρεσίες

  1. Αγγούσης Λάζαρος, Ιδιοκτήτης Πτηνοτροφείου
  2. Αναγνωστάκης Ιωάννης, Ηλεκτρολόγος- Εργοδηγός
  3. Αντωνιάδου Ειρήνη, Ιδιοκτήτρια COPA Sport café
  4. Ασημώνης Γεώργιος, Ιδιοκτήτης Φανοβαφείου
  5. Αυγέρης Στέργιος, Ιδιοκτήτης Κατασκευαστικής Εταιρείας
  6. Αφεντούλη Χρυσούλα, Αρχιτέκτονας – Μηχανικός
  7. Βαβατζάνης Χρήστος, Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων
  8. Βαγενάς Βασίλειος, Πρόεδρος Δ.Σ. Ραδιοταξί Α.Ε
  9. Βάσσος Ηλίας, Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων & Μοτοποδηλάτων
  10. Βλάχος Χρήστος, Συνεργείο Αυτοκινήτων
  11. Βέρζανλης Κωνσταντίνος, Εργοδηγός –Υδραυλικός
  12. Γεωργάκης Ηλίας, Ιδιοκτήτης Φορτηγού Δημοσίας Χρήσης
  13. Γιαννάκης Δημήτριος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος
  14. Γκαϊνταντζής Ιωάννης, Μηχανικός Αυτοκινήτων
  15. Γκιργκίρης Βασίλειος, Επιχείρηση Γεωργικών Εκμεταλλεύσεων
  16. Γούλας Αστέριος, Συνεργείο Κατασκευής Ηλεκτρικών Έργων
  17. Γρέδης Χρήστος, Ιδιοκτήτης Φυτωριακής Επιχείρησης
  18. Ελευθεριάδης Σπυρίδων, Μέτοχος Εταιρείας Παραγωγής Ξυλόγλυπτων-Εκκλησιαστικών Επίπλων
  19. Ζηνωνίδου Χριστίνα, Εκτελωνίστρια
  20. Καραθανάσης Θεόδωρος, Θεριζοαλωνιστής
  21. Καρακίζης Αντώνιος, Παραδοσιακό Μεζεδοπωλείο- Παντοπωλείο ΩΡΑ ΕΝΝΕΑ
  22. Καραποτόσογλου Χαράλαμπος, Συνεργείο καθαρισμού
  23. Καρασαββίδης Σωκράτης, Ασφαλιστικός Πράκτορας
  24. Κατερτζόγλου Νικόλαος, Ιδιοκτήτης Σχολής Οδηγών
  25. Κιομουρτζίδης Ιορδάνης, Ιδιοκτήτης Ραδιοφωνικού Σταθμού ΣΙΝΤΙΚΗΣ -Οδοντίατρος
  26. Κομπελίτης Γεώργιος, Αγρότης – Ηλεκτρολόγος
  27. Κωνσταντινίδης Παντελή,ς Ιδιοκτήτης Φυτωριακής Επιχείρησης & Εργοστασίου Παραγωγής Φυσικών Χυμών
  28. Λεοντιάδης Ευθύμιος, Επισκευές Ηλεκτρικών Συσκευών – Ηχολήπτης
  29. Λίτος Στέργιος, Αγροτική Επιχείρηση
  30. Μαλλιαράς Αθανάσιος, Γεωπόνος –Μελετητής
  31. Μαματζής Στέφανος, PHILLIPOSXENIAHOTEL, Επιχειρηματίας
  32. Μανδέλας Μιχαήλ, Μεσίτης – Πολιτικός Μηχανικός
  33. Μαντζαρούδης Βασίλειος, Συνεργείο Αυτοκινήτων
  34. Μέλλιος Στέργιος, Ηλεκτρολόγος
  35. Μήχος Γεώργιος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος
  36. Μπαλικτσής Αλέξανδρος, Πρόεδρος Δ.Σ ΕΞΟΡΥΞΗ Α.Ε
  37. Μπέλαγρα Ειρήνη, Συνεργείο Καθαρισμού
  38. Μπόϊτσιος Βασίλειος, Ιδιοκτήτης Εταιρείας Ανελκυστήρων
  39. Μωραΐτης Αθανάσιος, Ιδιοκτήτης Beach bar SOLYMAR (Ολυμπιάδα Χαλκιδικής)
  40. Νιζάμη Θεονίτσα, Εταιρεία Ανακύκλωσης – Εταιρεία Πέλλετ & Μπριγκέτα
  41. Νικητόπουλος Στέλιος, Επιχείρηση Παραγωγής -Εμπόριο Αγροτικών Προϊόντων
  42. Νυχτοπάτης Γεώργιος, Πολιτικός Μηχανικός
  43. Πασιαλή Χρυσούλα, Ιδιοκτήτρια Ραδιοφωνικού Σταθμού ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
  44. Πισώκα Μαρία, Ιδιοκτήτρια Διαφημιστικού Γραφείου
  45. Σιδέρογλου Στέφανος, Φωτογραφείο ΠΕΝΝΑΣ
  46. Στεφανίδης Παύλος, Εκμετάλλευση Γεωργικών Μηχανημάτων
  47. Σύρπας Νικόλαος, Κομμωτήριο ΣΥΡΠΑΣ
  48. Τάσιος Αθανάσιος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος
  49. Τζιάρας Γεώργιος, Συνιδιοκτήτης Κέντρων Εστίασης
  50. Τζιτζής Αναστάσιος, Οικοδομικές Κατασκευές & Εργασίες
  51. Τζιώνη Στυλιανή, ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΤΖΙΩΝΗ Ο.Ε
  52. Τρούπης Χρήστος, Φωτογραφείο PLANO STUDIO
  53. Τσακρακλίδης Μάρκος, Κτηματομεσιτικές Υπηρεσίες
  54. Τσακαλάκης Ζήσης, Ψητοπωλείο ΚΑΘ’ΌΔΟΝ – Γεωπόνος
  55. Τσακαλίδης Τηλέμαχος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος

56-Τσάπος Δημήτριος, Θερμοϋδραυλικός –Υδραυλικές εγκαταστάσεις

57-Τσεσμετζής Κωνσταντίνος, Ιδιοκτήτης Ραδιοφωνικού Σταθμού ΡΑΔΙΟ Ε

58.Τσομπανίδης Γεώργιος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος

  1. Τσιαπάρα Ελένη, Φοροτεχνικός –Ασφαλίστρια
  2. Τσιλιακούδης Χαράλαμπος, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός -Ιδιοκτήτης Bar-Restaurant CITYZEN
  3. Χατζηδάφνης Αναστάσιος, Πρατήριο Υγρών Καυσίμων
  4. Χατζηκαπλάνης Δημήτριος, Συνεργείο Αυτοκινήτων
  5. Χαρπαντίδης Βασίλειος, Ταξιδιωτικός Πράκτορας-Φωτογράφος
  6. Ψαθάς Κωνσταντίνος, Ψητοπωλείο Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ
  7. Ψυλλού Ζωή, Ιδιοκτήτρια Κέντρου Αναψυχής –Πολυχώρου

 

 

 

Σε απόλυτη ετοιμότητα για την εκλογική διαδικασία του Δεκεμβρίου για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβουλίου στο Επιμελητήριο Σερρών

 

Οι 68 υποψήφιοι του συνδυασμού «Επιμελείς Σέρρες» με επικεφαλής το Βασίλη Καλαϊτζίδη

 

Την πόρτα του Επιμελητηριακού Μεγάρου Σερρών πέρασε την Τετάρτη 1 Νοεμβρίου, ο Βασίλης Καλαϊτζίδης επικεφαλής του συνδυασμού « Επιμελείς Σέρρες» προκειμένου να καταθέσει  τον φάκελο των υποψηφιοτήτων του συνδυασμού που ηγείται για τις Επιμελητηριακές εκλογές του Δεκεμβρίου, συνοδευόμενος από συνεργάτες και υποψηφίους. Προσερχόμενος στο  Επιμελητηριακό Μέγαρο για την κατάθεση του φακέλου των υποψηφιοτήτων , ο  Βασίλης Καλαϊτζίδης  σε δηλώσεις  προς τα τοπικά Μ.Μ.Ε. τόνισε « Πρόκειται για μια πραγματικά νέα προσπάθεια, για 68 υποψηφίους συν τον επικεφαλής ,.Θα αναφέρω το εξής το οποίο νομίζω σηματοδοτεί πολλά,  το 90% των υποψηφίων μας συμμετέχουν για πρώτη φορά, πρόκειται για νέους στην πλειοψηφία επιχειρηματίες, επαγγελματικά  καταξιωμένους, δε γνωρίζω που ανήκουν πολιτικά, τα κριτήρια ήταν η κοινωνική και επαγγελματική τους προσφορά».

 

Οι 68 υποψήφιοι του συνδυασμού «Επιμελείς Σέρρες»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ  «ΕΠΙΜΕΛΕΙΣ ΣΕΡΡΕΣ»

ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος Επιμελητηρίου

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ, ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΕΤΑΙΡΙΑ, ΠΕΡΙΟΧΗ

  1. Αβράμης Σωτήριος, Νικόλαος, Οικονομολόγος, Σιδηρόκαστρο
  2. Αγγελάκης Αναστάσιος, Θωμάς, Πρατηριούχος Υγρών Καυσίμων, Τερπνή
  3. Αραμπατζής Νικόλαος, Εμμανουήλ, Γεωργικές Εκμεταλλεύσεις, Δασοχώρι
  4. Αραπτσίδης Σάββας, Κωνσταντίνος, Συνεργείο Φορτηγών / Λεωφορείων “Ο ΣΑΒΒΑΣ”, Σέρρες
  5. Βαβαλέκας Μιχαήλ, Κωνσταντίνος, Καταφύγιο Λαϊλιά, Σέρρες
  6. Βαρμάζης Δημοσθένης, Αθανάσιος, “ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ”-“PESTO”, Σέρρες
  7. Βασιλειάδης Κωνσταντίνος, Ηλίας, Γραφείο Γεν. Τουρισμού, Σέρρες
  8. Γαγανέλη Σοφία, Παναγιώτης, Κομμώτρια, Σέρρες
  9. Γεωργιάδης Δημήτριος, Γεώργιος, “Η ΠΡΟΟΔΟΣ” Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης, Ροδόπολη
  10. Γουρνίκης Στυλιανός, Κωνσταντίνος, Επισκευές Ηλεκτρικών Ειδών, Αλιστράτη
  11. Δαρνάκα Αργυρή (Αργυρώ), Βασίλειος, Ποδολόγος Πρ. Συλλ. Περιποίησης Άκρων, Σέρρες
  12. Δημητρακάς Χαράλαμπος (Μπάμπης), Αναστάσιος, Φανοποιός, Δασοχώρι
  13. Ζαράκης Χρήστος, Παντελής, Συντηρητής Ανελκυστήρων, Σέρρες
  14. Ζερβός Ευάγγελος, Οδυσσέας, Ξενώνας – Ψαροταβέρνα “Το Φράγμα”, Λιθότοπος
  15. Καρακολίδης Παναγιώτης, Χρήστος, Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάσεων, Σέρρες
  16. Καταρτζής Ζαχαρίας, Χρήστος, Μεταφορική ΚΙΦΑ Σερρών, Σέρρες
  17. Κεραμάρης Φώτιος, Στέφανος, Επιχειρηματίας, Σκούταρι
  18. Κέφας Αχιλλέας, Κωνσταντίνος, Κτηματομεσίτης – Πρόεδρος Συλλόγου Μεσιτών, Σέρρες
  19. Κοβανίδης Νικόλαος, Παντελής-Συνεργείο Αυτοκινήτων, Σέρρες
  20. Κοδαγιαννίδου (Μουμτζίδου) Χριστίνα, Σταύρος, “MARSEL” – Επεξεργασία κρεάτων / Αλλαντοποιεία, Κάτω Αμπέλια
  21. Κοτσαμπάς Σωτήριος (Σώτος), Ιωάννης-ΣΟΥΒΛΑΚΙ “Ο ΣΩΤΟΣ” – Προ. ΟΕΒΕΣ Σερρών, Σέρρες
  22. Κουμπαρούδης Θανάσης, Ιωάννης, serraikanea.gr, Σέρρες
  23. Κουντουράς Νίκος, Γεώργιος, Ψυκτικός – Πρόεδρος Σύλλ. Ψυκτικών, Σέρρες
  24. Λωρίδας Αθανάσιος, Ιωάννης, Γεωπόνος – Μελετητής, Σέρρες
  25. Μανταλίδου Αφροδίτη, Κυριάκος-“ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΣΠΟΥΔΑΣΤΗΡΙΟ” – Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης, Σέρρες
  26. Πάντσιος Δημήτριος, Παναγιώτης, Ψυκτικός, Προβατάς
  27. Παπαϊωάννου Βάϊος, Νικόλαος, Συνεργείο Αυτοκινήτων, Σέρρες
  28. Πασιαλή Μαρία, Φώτιος, Καφέ- Αναψυκτήριο, Μεσολακκιά
  29. Πασχάλης Πέτρος, Ιωάννης, Biorose.gr, Σέρρες
  30. Πετρίδης Ιωάννης, Χρήστος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος, Σκούταρι
  31. Πιένκος – Ματάκου Εύα, Μιετσισλάβ, Ασφαλιστική Σύμβουλος – Γεν. Γραμμ. Σωμ. Ανεξάρτητων Ασφαλιστικών Διαμεσολαβητών, Σέρρες
  32. Σιαπκάλης Κωνσταντίνος, Βασίλειος, PIZZA CENTER, Σέρρες
  33. Συκάς Δημήτριος, Παναγιώτης, Cammeo Café-Bar, Σέρρες
  34. Τσακμακίδης Αναστάσιος, Αντώνιος, Εστίαση, Τριανταφυλλιά
  35. Τσιακιρίδου Νικολέτα, Αναστάσιος, Φοροτεχνικός, Σέρρες
  36. Τσιρώνας Ανέστης, Χρυσόστομος, Εμπορία Αγροτικών Προϊόντων, Γεωργικά Μηχανήματα-Μεσορράχη
  37. Φωτιάδης Χρύσανθος, Παναγιώτης, Υδραυλικός, Σέρρες
  38. Χατζηαποστολίδης Νικόλαος, Γεώργιος, Ασφαλιστικός Σύμβουλος, Σέρρες

 

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ, ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΕΤΑΙΡΙΑ, ΠΕΡΙΟΧΗ

  1. Αγγλίδης Δημήτριος (Τάκης), Γεώργιος, “ΟΥΖΟ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ” – Πρόεδρος Ποτοποιών, Σέρρες
  2. Βογιατζόπουλος Αναστάσιος (Ανέστης), Ιωάννης, “ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ” Στρώμα-Έπιπλο-Υλικά Κουζίνας, Σερρες
  3. Δράμπας Κώστας, Αθανάσιος, “ΚΤΙΡΙΟΝ” – Τεχνική Εταιρία, Σέρρες
  4. Ζαγγελίδης Ιωάννης, Στέφανος, Αλουμινοκατασκευές, Ν. Τυρολόη
  5. Μαδεμλής Νικόλαος, Ιωάννης, Χρυσοχόος – Ταμίας ΟΕΒΕΣ Σερρών, Σέρρες
  6. Μαρίνος Σταύρος, Γεώργιος, “ΣΤΡΥΜΟΝΑΣ ΜΠΕΤΟΝ”, Σιδηρόκαστρο
  7. Ματενόγλου Γρηγόρης, Λεόντιος, Αλουμινοκατασκευές, Δραβήσκος
  8. Μαυρομιχάλης Χρήστος, Ιωάννης, Βιο/νια Επεξεργασίας Ξυλείας – Γεν. Γραμμ. ΟΕΒΕΣ Σερρών, Σέρρες
  9. Μπεντιούλης Σταύρος, Κωνσταντίνος, “ΕΝ ΚΗΠΩ”, Σέρρες
  10. Παπαδόπουλος Γιώργος, Κωνσταντίνος, Αρτοποιός – Πρόεδρος Συλλ. Αρτοποιών, Σέρρες
  11. Χασάπης Χρήστος, Δημήτριος Μεταλλικές Κατασκευές/Κουφώματα, Σέρρες

 

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ,

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ-ΕΤΑΙΡΙΑ, ΠΕΡΙΟΧΗ

  1. Βακιρτζής Κυριάκος, Ιωάννης, Χημικός, Σέρρες
  2. Βλαχόπουλος Κωνσταντίνος (Ντίνος), Κωνσταντίνος, Θερμοϋδραυλικός, Πρ. Συλλόγου Θερμοϋδραυλικών, Σέρρες
  3. Γιαβρόπουλος Άρης, Γεώργιος, Γεώργιος, Τροφοδοσία Καταστημάτων “Ι. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ”, Σέρρες
  4. Γκόβρανου Φιλίτσα, Γεώργιος, Βιβλιοπωλείο, Είδη δώρων (Ν. Σκοπός) /Χειροποίητα κοσμήματα “LUCIDO”, Σέρρες
  5. Γοργίας Βασίλειος, Ευθύμιος, “ΒΟΥΛΑ ΝΩΕ – ΓΟΡΓΙΑ”, Σέρρες
  6. Θώδης Βασίλειος, Πολυδεύκης, Café “ARTESIAN” – Είδη Προικός, Σιδηρόκαστρο
  7. Καλλίογλου Δωροθέα, Ιωάννης, Ιδιοκτήτρια περιπτέρου, Σέρρες
  8. Καραγιάννης Απόστολος, Γεώργιος, “ΚΕΝΤΡΟ ΚΕΡΑΙΑΣ”, Σέρρες
  9. Κέππας Δημήτριος, Κωνσταντίνος, Ένδυση – “TERRANOVA”, Σέρρες
  10. Κοσμίδης Παναγιώτης, Βασίλειος, Είδη Υγιεινής, Ροδόπολη
  11. Κουλτσιάκης Ευάγγελος, Ιωάννης, Παραγωγή- Εμπορία Σπιρουλίνας, Νιγρίτα
  12. Μιχτσόγλου Μαρία, Δημήτρης, Εμπορία Αγροτικών Προϊόντων, Σέρρες
  13. Μπαλαλάς Γεώργιος, Βίκτωρας, “SATSI”, Σέρρες
  14. Μπουφίδου Χρύσα, Γιώργος, Καφεκοπτείο “ΜΠΟΥΦΙΔΗΣ”, Σέρρες
  15. Παπαδόπουλος Βασίλειος, Κωνσταντίνος, Σιδηρικά-Χρώματα, Παλαιοκώμη
  16. Παρασκευόπουλος Γιάννης, Οδυσσέας, Πρατήριο Υγρών Καυσίμων, ερδύλλια
  17. Παυλάκη Διαλεχτή, Νικόλαος, “Νωπά Κοτόπουλα – Διαλεχτή”, Σέρρες
  18. Πουλτουρτζίδης Δημήτριος, Δαμιανός, “DIMAK” – “Polykatastima Net”, Σέρρες
  19. Σταυρακάρας Αθανάσιος, Άγγελος, Εμπορία Αγροτικών Προϊόντων ,Ηράκλεια

 

Πηγή:esimerini.gr

  •  
  •  
  •  
  •  
  •